+421 911 424 435
kanada@kanada.sk
SK | EN

 

 


Jediná špecializovaná spoločnosť v Slovenskej republike, Českej republike, Maďarsku a Rakúsku pre vysťahovanie do Kanady

HAGIEL s.r.o. ZABEZPEČUJE:

  • Trvalé pobyty v Kanade
  • Pracovné povolenie v Kanade
  • Zrýchlené vybavovanie trvalého pobytu v Kanade

 

Spoločnosť Hagiel je profesionálnou spoločnosťou, ktorá sa špecializuje zabezpečovanie trvalého pobytu v Kanade (hovorovo vysťahovania), úspešne vysťahovala viac ako 4800 žiadateľov nielen zo Slovenskej a Českej republiky, ale i z iných krajín (USA, Juhoafrická republika, Ekvádor, Peru, Jamajka, Egypt, Sýria, Portugalsko, Rusko, India, Čína, Vietnam, Maďarsko, Poľsko, Ukrajina, atď.).

 

Hagiel pôsobí na trhu od roku 1995, čo ju robí spoločnosťou s jednoznačne najdlhšou históriou a najbohatšou praxou v oblasti emigrácie do Kanady v strednej Európe. Za pozitívnu referenciu možno považovat nie len veľké množstvo úspešných Slovákov a Čechov vysťahovaných do Kanady, ale aj obyčajných ľudí, ktorí svoj životný úspech dosiahli až v Kanade.V prípade vysokoškolsky vzdelaných žiadateľov dosahuje spoločnosť Hagiel úspešnosť 99%, v prípade stredoškolsky vzdelaných žiadateľov je to 91%. Táto vysoká úspešnosť bola ocenená vo viacerých odborných časopisoch a publikáciách.

 

Kontakt: 20 years in Business

Mariánska 12
811 08 Bratislava
Slovenská republika

tel.:
+421 911 HAGIEL (424 435)
+1 (647) 362-1057
Web: www.hagiel.sk
e-mail: hagiel@hagiel.sk